Aktuality | DOP - HC s.r.o., Dolní Rychnov

Zrušení zákazu návštěv

27. února, 2015 - Od soboty 28.2.2015 je zrušen v plném rozsahu zákaz návštěv pro Dům ošetřovatelské péče, který byl vyhlášen z důvodu vysokého výskytu respiračních onemocnění.
Pokračování

Romské tance, Hip-hop a další lednové akce

04. února, 2015 - Klienti si mohli v lednu vybrat z mnoha akcí jako čtení s dětmi, dětská představení, romské tance nebo bohoslužby.

Plán akcí na leden

06. ledna, 2015 - Na společenské akce pro klienty srdečně zveme také rodinné příslušníky
Pokračování

Prosinec byl plný akcí pro klienty

05. ledna, 2015 - Začátkem prosince jsme se začali s klienty připravovat na vánoce, tak se peklo, zdobili a také se připravoval vánoční pečený čaj. Také nás navštívil kamarád Spajky a kulturních akcí bylo přes celý...

Listopadové rozjímání

15. prosince, 2014 - V listopadu jsme rozjímali u bohoslužeb, hudby nebo četby s knihovnicemi ze sokolovské knihovny a také jsme se chystali na advent.

strana 6 z 18
první | poslední